آب سردکن

09123064914

نمایندگی تعمیر آبسردکن

نمایندگی تعمیرات آبسردکن در تهران ، شرکت خدماتی کولاک سرویس می باشد، تعمیرکاران آبسردکن شرکت کولاک سرویس با گذراندن دوره های تخصصی لازم در زمینه تعمیرات انواع آبسردکن ، تعمیرات مدل های مختلف آبسردکن ، را به صورت تخصصی و تضمینی برای شما انجام می دهند.

جهت ارتباط با تعمیر کار آبسردکن همین حالا با شرکت تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید.

در پایین صفحه می توانید مدل های مختلف آبسردکن را که نمایندگی تعمیرات تمامی این مدل ها به صورت انحصاری در اختیار شرکت کولاک سرویس است را می توانید مشاهده نمایید.

برای مشاهده مدل های مختلف آبسرد کن به پایین صفحه مراجعه نمایید.

مشکلات رایج برای تعمیر آبسردکن

سرویس آبسردکن

سرویس آبسردکن ، یکی از مشکلات رایجی است که شنا با آن مواجه هستید ، به این دلیل که اگز انجام سرویس و تعمیر آبسردکن به صورت تخصصی و استاندارد انجام نشود شما مجبور هستید که دائما با یم تعمیرکار آبسردکن تماس بگیرید و برای تعمیرات آبسردکن هزینه های زیادی را پرداخت کنید.

اما تعمیرکاران آبسردکن شرکت خدماتی کولاک سرویس این تعهد را به شما می دهند که تعمیرات و سرویس آبسرکن را با ضمانت کامل برای شما عزیزان انجام می دهند.

تا شما دیگر مجبور نباشید برای انجام سرویس و عیب یابی آبسردکن به صورت مداوم هزینه کنید.

در صورتی که علاقه مند با مشکلات رایج در زمان سرویس آبسرد کن آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از مشکلات رایج آبسردکن ها را با هم بررسی کنیم.

خنک نشدن آب آبسردکن

خنک نشدن آب آبسردکن یکی از مشکلاتی است که می توان با انجم سرویس به موقع آبسردکن آن را برطرف کرد.

در درون آبسردکن ها یک ظرفیت خنک کننده وجود دارد که می تواند به طور میانگین با توجه به نوع دستگاه 7 لیوان آب خنک را در یک ساعت تحویل دهد.

در صورتی که آبسردکن شما نتواند این کار را انجام دهد شما نیار به تعمیر آبسردکن دارید، و باید با یک تعمیرکار آبسردکن تماس بگیرید.


آب از شیر خروجی آبسردکن خارج نمی شود

در صورتی که آب از شیر خروجی آبسردکن خارج نشد ، ابتدا باید بررسی کنیم که مخزن خالی نشده باشد، سپس شیر دستگاه آبسردکن را بررسی می کنیم.

و در نهایت شیر آبسرکن یا باید رسوب زدایی شود ، و یا باید تعویض شود.

نشتی آبسردکن

نشتی آبسردکن یکی دیگر از مشکلات رایجی است که در زمان تعمیرات و سرویس آبسردکن می توان آن را برطرف کرد.

تعمیرکار آبسردکن ابتدا دریچه عقب درب دستگاه را بررسی می کند تا به صورت کامل بسته شده باشد.

یک نوع پیچ ریز نقره ای رنگ که برای تخلیه آبی که قبل از حمل و  نقل در آن بوده وجود دارد.

این پیچ باید به طور کامل جهت رفع نشتی آب، آب بندی شود.

خوش طعم نبودن آب آبسردکن

در صورتی که احساس کردید که آب آبسردکن زیاد خوش طعم نیست ، ابتدا داخل مخزن آبسردکن را کاملا شست و شو نمایید و این کار را با آب داغ لوله کشی انجام دهید.

و دقایقی صبر کنید که دستگاه به طور کامل خشک شود، و در مرحله ی بعد برای جمع آوری رسوبات ، آن را با یک قطعه ای از حوله کاغذی انجام دهید.

و این کار را قبل از این که مخزن را مجددا روی آبسردکن نصب کنید انجام دهید.

گرم نبودن قسمت گرمایشی آبسردکن

در صورت مشاهده گرم نبودن قسمت گرمایشی آبسردکن ابتدا پشت دستگاه خود را چک کنید، کلید کوچکی را می بینید که زیر آن نوشته شده است آب گرم.

و کلید که دارای دوحالت صفر و یک می باشد بررسی کنید که روی حالت یک قرار بگیرد.

همچنین به یاد داشته باشید این مخزن هم همانند مخزن آب سرد شما به زمان زیادی برای بازیابی احتیاج دارد، در صورتی که مشکل گرم نبودن قسمت گرمایشی آبسردکن برطرف نشد

از یک تعمیرکار آبسردکن بخواهید سرویس آبسردکن شما را انجام دهد.

تنظیم دمای آبسردکن

برای تنظیم دمای آبسردکن شماباید ابتدا دستگاه آبسردکن را خاموش کنید ، و سپس بااستفاده از یک پیچ گوشتی درجه تنظیم را به حالت دلخواه خود بچرخوانید.

با انجام این کار تنظیم دمای آبسرکن به راحتی برای شما انجام می شود، اما در صورتی که دمای آبسردکن به درستی تنظیم نشد با تعمیر کار آبسردکن تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کند.

تعمیر شیر آبسردکن

تعمیر شیر آبسردکن یکی دیگر از کارهایی است که در زمان تعمیر آبسردکن و سرویس آن انجام می شود.

شیر آبسردکن وسیله ای است که نسبت به دیگر اجزا بالاترین میزان مصرف را دارد.

در زمان خرید شیر آبسرکن حتما به این موضوع توجه کنید که شیر مورد نظر همانند شیر قبلی آبسردکن است.

ضمن این که برای جلوگیری از خرابی شیر آبسردکن باید توجه کنید که در زمان استفاده از آن بیش از حد به آن فشار وارد نکنید.

آبسرکن ها با توجه به انواع متفاوتی که دارند دارای شیر های مختلفی هم هستند، که اگر شما قصد خرید و یا تعمیر شیر آبسردکن را دارید حتما با تعمیرکار آبسردکن تماس بگیرید.

تعمیر آبسردکن چند شیره

تعمیر آبسردکن های چند شیره هم یکی دیگر از خدماتی است که تعمیرکار آبسردکن به صورت تخصصی برای شما انجام می دهد.

آبسردکن های چند شیره نسبت به آبسردکن های معمولی کمتر دچار خرابی می شوند، و می توان با انجام سرویس به موقع از خرابی آن ها جلوگیری کرد.تامین قطعات آبسردکن

تامین قطعات آبسرد، و تامین قطعات اصلی مدل های مختلف آبسرد کن که در انتهای صفحه قرار گرفته اند توسط شرکت کولاک سرویس انجام می شود.

شما در صورتی که قصد خریداری قطعات مختلف آبسردکن را دارید می توانید با شرکت نمایندگی تعمیرات آبسردکن تماس بگیرید.

خدمات شرکت تعمیر آبسردکن

شرکت تعمیرات آبسردکن خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می دهد، که در قسمت زیر به آن ها می پردازیم.

شارژ گاز آبسردکن

شارژ گاز آبسردکن باید حتما در مقاطع مشخصی از سال به صورت منظم انجام شود.

ساختار آبسردکن ها مشابه یخچال های فریزر می باشد ، یعنی این دستگاه ها حاوی گاز فریون است.

پس در زمان سرویس و تعمیر آبسردکن ها درواقع همان گاز فریون شارژ می شود.

معمولا شارژ گاز آبسردکن بهتر است که هر شش ماه یک بار انجام می شود.

عیب یابی آب سردکن

عیب یابی آبسردکن در زمان تعمیرات آبسردکن باید بصورت حرفه ای انجام شود.

به طور کلی آبسردکن ها به خاطر بروز مشکلاتی مثل عدم شارژ گاز آبسردکن ، وجود مشکلات برقی در آبسردکن، خرابی در کمپرسور آبسردکن، کثیفی فیلتر آبسردکن ، و ایجاد رسوب در دستگاه آبسردکن نیاز به تعمیر و عیب یابی دارند.

که در صورت مشاهده مشکلات ذکر شده شما باید در اولین زمان اقدام به عیب یابی آبسردکن نمایید.


تعمیر فوری آبسردکن

تعمیر فوری آبسردکن یکی دیگر از خدماتی است که توسط شرکت تعمیر آبسردکن ارائه می شود.

شرکت خدماتی و فنی مهندسی کولاک سرویس با توجه به این که شعبات متعددی در مناطق مختلف تهران دارد، تعمیر فوری آبسردکن را بعد از این که شما با تعمیرکار آبسردکن تماس برقرار کنید، برای شما انجام می دهد.

ارائه خدمات تعمیر آبسردکن در محل شما

تعمیر آبسردکن در محل

تعمیر آبسردکن در محل ، شرکت تعمیرات آبسردکن در بسیاری از مناطق تهران دارای نمایندگی های فعال می باشد، و کار تعمیرات و سرویس آبسردکن را  برای شما در سریعترین زمان انجام می دهد.

در قسمت زیر ما به برخی از مهمترین شعبات شرکت تعمیرات آبسردکن اشاره کرده ایم.

تعمیرات آبسردکن غرب تهران

تعمیرات آبسردکن غرب تهران ، شعبه اصلی شرکت خدماتی کولاک سرویس در غرب تهران می باشد ، که تعمیرات تمامی برند های آبسردکن را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر برای شما عزیران انجام می دهد.

پس شماعزیزانی که ساکن غرب تهران هستید و در مناطق مختلف غرب تهران مانند انقلاب ، مرزداران، توحید، گیشا ، صادقیه ، کاشانی ، ستارخان، اکباتان، و غیره هستید می توانید با شعبه مرکزی شرکت کولاک سرویس در غرب تهران تماس بگیرید.

تعمیرات آبسردکن در کرج

بنا به درخواست برخی از مشتریان ما که ساکن کرج هستند ، تعمیرات آبسردکن در کرج برای عزیزانی که ساکن کرج هستند انجام می شود.

شعبه تازه تاسیس شرکت کولاک سرویس تعمیرکار آبسردکن را در سریع ترین زمان به مناطق مختلف شهر کرج اعزام می کند.

تعمیر کلیه برندهای آبسردکن

آبسردکن ها دارای مدل ها و برند های مختلفی می باشند، که تعمیر کلیه برند های آبسردکن توسط شرکت تعمیر آبسردکن کولاک سرویس انجام می شود.

در قسمت زیر ما سایر مدل های آبسردکن را قرار داده ایم که شما می توانید به بخش مربوط به هرکدام از مدل هایی که از آن استفاده می کنید مراجعه نمایید، و با نحوه تعمیر و سرویس آن آشنا شوید.

قیمت سرویس و تعمیر آبسردکن

قیمت سرویس و تعمیرات مدل های مختلف آبسردکن با توجه به نوع و برند آبسردکن ، و مشکل بوجود آمده برای آن می تواند متفاوت باشد.

برای این منظور شما می توانید با تعمیرکار آبسردکن تماس بگیرید و با توجه به مشکل بوجود آمده برای آبسردکن ، قیمت سرویس آبسردکن را از تعمیرکار آبسردکن استعلام کنید.

تعرفه سرویس آب سرد کن

تعرفه سرویس آبسردکن توسط اتحادیه سازمان تعزیرات حکومتی به تمامی شرکت های تعمیراتی و خدماتی اعلام می شود، و کلیه این شرکت ها موظف هستند که با توجه با تعرفه اقدام به سرویس و تعمیر آبسردکن و دیگر لوازم نمایند.